18 Aralık 2007

YAŞAMDAN...


RUH HALİM ÇOK DEĞİŞKENDİR SEBEBİ; KUVVETLE MUHTEMEL İKİZLER OLMAM.. BU DURUM BENİ, BİZLERİ ÇOK RENKLİ İNSANLAR YAPSADA YAŞAMIMIZDA Kİ İNSANLARIDA BİR O KADAR YORAR VE DE ZORLAR.. ÇÜNKÜ ÇOK ANLIKTIR BU GEÇİŞLER.. ÜSTELİK GEÇİŞLERİN NE ZAMAN VE NASIL OLACAĞI HİÇ BELLİ OLMAZ VE DE ÇOK SÜRPRİZLİDİR.. KENDİMLE ZAMAN ZAMAN ÇOKCA DA ÇELİŞKİYE DÜŞMÜŞLÜĞÜM YOK DEĞİLDİR..
BU DURUM TOPLUM GENELİNİN DAVRANIŞ KURALLARINA GÖRE TUTARSIZ, AYKIRI VE HOŞNUTSUZ GÖRÜNSEDE BENİ BEN YAPANIN ASLINDA BU OLDUĞUM HALİDİR DİYE DÜŞÜNÜRÜM.. YAŞAM SÜRECİMDE KENDİMİ YENİLEMEYİ DAİMA ÖNEMSEDİM.. BELKİ DE EN NEFRET ETTİĞİM ŞEYLERDEN BİRİ OLDU KENDİNİ TEKRARLAMAK HALİ.. O NEDENLE BAZEN KENDİMİ YORGUN VE UZAK DA HİSSEDERİM HER ŞEYE..

...GALİBA BUGÜN O GÜNLERDEN BİRİ..
...ANLAŞILAMAMAK ANLATAMAMAK...

BAZEN DÜŞÜNMEK İÇİN BİLE UZUN UZUN ZAMAN AYIRMAK GEREK YA HANİ..
BEN DE DÜŞÜNCELERDE VE DÜŞLERDEDE OLDA KENDİMİ YİNE UZAKLARDA BİR YERLERDE, ISLAK BİR BANKIN ÜSTÜNDE ŞEHRİN IŞIKLARINI SEYREDERKEN BULUYORUM..

4 yorum:

Deniz dedi ki...

Anlaşılamamak da anlatamamak da huzursuz edici. Elimde iki fincan kahveyle kapını çalmak isterdim şimdi. Bu kadarını bile paylaşmak, yazmak iyi gelebiliyor bazen. Umarım biraz da olsa bu halden çıkmışsındır yazarak. Her ne ise nedeni uzaklaşmışsındır...

ZAMANDAN SIZAN...KIYMET dedi ki...

ZARİF VE DUYARLI DENİZ..SENİ YAZILARIN DIŞINDADA TANIMAK VE BUNDAN SONRA DAİMA YAŞAMIMDA OLDUĞUNU BİLMEK NE GÜZEL..

Onur dedi ki...

Hani banane ama Şehrin ışıklarına değilde şehire sırtını verip uzaklara bakmak daha iyi olur gibi.

ZAMANDAN SIZAN...KIYMET dedi ki...

ONUR
OLMAZ MI OLUR TABİ..HAZIR KAÇARKEN HERŞEYDEN..