11 Aralık 2007

...SEVDİKLERİM..


KEYİFSİZ GEÇEN ŞU ARALARDA İLAÇ GİBİ GELDİN..KEŞKE DAHA UZUN KALABİLSEN DAHA ÇOK KONUŞABİLSEK BİRAZ DA ŞARAP İÇSEYDİK..BİRAZ DAHA GÜLEBİLSEK GİTTİĞİMİZ ANKARA KALESİNDE KALAN ZAMANDA BİZDE AVARE AVARE DOLAŞSAYDIK..
BERABER DOLAŞTIĞIMIZ O ESKİCİLER, ANTİKACILARDA Kİ O OLAĞANÜSTÜ GEÇMİŞİ YAŞANMIŞLIĞI OLAN YILLARIN TOZLU RAFLARINDAKİ RESİMLER,FİNCANLAR GİBİ BİZİMDE SAATLERİMİZ BİRAZ DAHA KIYMETLENSEYDİ...

VEYA ŞİMDİ SİZİN DENİZDE PARMAK UÇLARIMIZ BÜZÜŞÜNCEYE KADAR YÜZSEK DEDİKODUNUN DİBİNE VURSAK..SONRA GİDİP SOĞUK BİR ICETEA İÇSEK.. SEN YİNE BANA ŞİDDET DOZU YÜKSEK ELEŞTİRİLERİNDEN BİRİNİ YAPSAN..VE TÜM BAŞAK TİTİZLİĞİNLE ANSIZIN BENİ ÇOK SEVDİĞİNİDE GÖSTERSEN....

YA DA OTURSAK NAR'DA SOĞUK BEYAZ ŞARAP İÇSEK BERABER..BELKİDE HİÇ KONUŞMASAK SENİNLE; SADECE DENİZİN MAVİSİNİ, YAKOMUZU,ARASIRA GEÇEN BALIKÇI TEKNELERİNİ SEYRETSEK UZUN UZUN.. ANTALYA'NIN IŞİĞI DA VURSA BENİM RUHUMA..

ÖZLEDİĞİM BİR DOLU ŞEY GİBİ YİNE GEL...

7 yorum:

Biyo dedi ki...

Dost denilen şey çok güsel bişey:)))

ZAMANDAN SIZAN...KIYMET dedi ki...

AH BİYO ARKADAŞLAR DOSTLAR İYİKİ VARLAR..YOKSA ZOR OLURDU BİR DOLU ŞEY..HAYATI KOLAYLAŞTIRAN İNSANLARDAN OLDUM BEN HEP..SANKİ SENDE ÖYLESİN..YETMEZMİŞ GİBİ BİRDE KOMİK VEDE SIKI BİRİSİSİN..

remla dedi ki...

Dün akşam elimde hayli büyükçe bir kitap, okuyorum.. Bir yandan da eşimin bilgisayarda, kaçırdığı bölümlerini seyrettiği diziye kulak kabartıyorum.. Tesadüfen duyduğum bir repliği yazayım istedim: Dost dediğin hatırlanmak için değildir.. Dost hatırlatandır.. Sana iyiyi, kötüyü dostun anlatır, hatırlatır..

Biyonikkedi dedi ki...

Of uçtum:)
Biz zaten tanışacağız bigün mutlaka biliyorsun değil mi?
Ankara anamgilin köyü:)

banadair_berrin dedi ki...

bırı ankaramı dedı..kalemı dedı :)

benım ıcın cok onemlı bu yerler :)

içim sızladı sanki..

Nazkız dedi ki...

Bir yazımda demiştin ya bana "iyi ki dostlar var" diye, ben de aynısını söylüyorum şimdi; ya olmasalardı, hayat ne kadar kötü olurdu değil mi?

ZAMANDAN SIZAN...KIYMET dedi ki...

REMLAE;
ÇOK HAKLISIN..HALA BEKLIYORUZ SENI GOZUMUZ YOLLARDA KALDI...

BİYO;
MERAK VE HEYECANLA BEKLİYORUM O GÜNÜ..

BANADAİR;
SANIRIM BİR ANKARA DURUMLARI VAR GEÇMİŞTE..ZİYARETİNE GELEYİMDE BİR BAKAYIM..

NAZKIZ;
EVET YA ÖYLEYDİ..DOSTLAR İÇİN BENZER ŞEYLER DÜŞÜNÜYORUZ NE HOŞ..AYRİCA SENİ TANIDIĞIMA ÇOK SEVİNDİM..ÇOK SICAK BİRİSİN..İYİKİ GELDİN O GÜN..YİNE GÖRÜŞELİM OLUR MU?