26 Aralık 2007

TAK.TAKI..TAKIN...TAKINTI....

NAZDENİZ TAKINTILARIMI SORMUŞTU..

GENELİN TAKINTILARINI OKUYUNCA ÇOK DA TAKINTILI BİRİ OLMADIĞIM FİKRİNE KAPILDIM..
TAKINTIDAN ÇOK OLSA DAHA İYİ OLUR DİYE DÜŞÜNDÜĞÜM SİMETRİK OLSUN ODA ŞIKLIKTAN ÖTÜRÜ..MESELA MASA DA TABAKLARIN VARSA DESENİ YA DA ŞEKLİ AYNI YÖNE BAKMASI BENİ MUTLU EDER BUNU DÜZELTİRİM..AMA İLLA BÖYLE OLSUN DİYE TAKILMAM..

YOLDA ARABA KULLANIRKEN YA DA YAYA HALDEYKEN ARABA PLAKALARINA BAKARIM..ANLAMLI HARFLERDEN OLUŞMUŞSA MUTLAKA ONA BİR İSİM UYDURUR VE PLAKA SAYILARINADA ANLAM BULMAYA ÇALIŞIRIM..
SAATSİZ DIŞARI ÇIKAMAM..AKSESUAR TAKMAYI SEVERİM ORAMDAN BURAMDAN BİŞEYLER SARKARSA PEK MUTLU OLURUM..SİYAHLAR BİLE GİYİNSEM SİYAHLARIN TONUNUN TUTMASINI ÖNEMSERİM..

ARABA DA YA DA EVDE MÜZİK OLMALI MÜZİKSİZ BİR YAŞAM YAVAN GELİR HEP...

ESKİDEN TAKINTIM DAHA ÇOKTU..KENDİNİ TEKRARLAMA HALİ (TAKINTI BU OLABİLİR Mİ ACABA!!?) BENİ KIZDIRAN BİR DAVRANIŞ BİÇİMİ OLDUĞUNDAN SANIRIM; FAZLACA İLGİLENDİĞİM BİRŞEY VARSA HEMEN ONUNLA BAŞ ETMEYE ÇALIŞIYORUM.. ZİRA BÖYLECE TAKINTI OLMASINI ENGELLİYOR OLABİLİRİM..

GÖRKEM YAZSANA TAKINTILARINI BİR İKİZLER OLARAK ;)

4 yorum:

gaykedi dedi ki...

sende ki simetri takıntısı bende de var, ah birde dağınıklık beni deli eder, dağınık ortamda zihnimi toparlayamam, dikkatim dağılır, misafirliğe gittiğim bir dostumun evini bile bazen toplayasım gelir biraz dağınıksa :)

ZAMANDAN SIZAN...KIYMET dedi ki...

GAYKEDİ MERHABA
SANA PAS ATICAKTIM SOBE İŞİNİ AMA ÇOK DA HOŞLANMIYORSUN SANIRIM..
BLOGUNA BİR VAKİT ODANIN,EVİNİZİN RESİMLERİNİ KOYDUĞUNDA YAŞAM ALANLARININ BİR AHENK İÇİNDE VE DÜZENDE OLDUĞU BELLİYDİ..

Nazkız dedi ki...

Bir ikizler olarak senden daha çok takıntı beklerdim vallahi ama fena sayılmazsın:-))

Bu arada bana var olan ama yazmayı unuttuğm takıntılarımı hatırlattın... Mesela plaka okuma takıntısı, saatsiz çıkmama takıntısı.. Ayyy daha var mıdır acaba??? Takıntı yapıp sabaha kadar oturup, ilave takıntılarmı bloğa yazar mıyım acaba????? Yok yok hadi iyi geceler....

ZAMANDAN SIZAN...KIYMET dedi ki...

NAZKIZ
NERELERDESİN? İNSAN BAŞKALARININ TAKINTILARINI OKUDUKÇA AKLINA GELİR GERÇEKTEN.. İNSANA YAPTIKLARI DOĞAL BİR DAVRANIŞMIŞ GİBİ GELEN BİR SÜRÜ DAVRANIŞI ANCAK BAŞKA YAŞAMLARDA GÖRÜNCE OKUYUNCA ANLIYOR TAKINTI OLDUĞUNU..