22 Eylül 2011

..NY..


gidiyoruz/gittik o çok sevdiğim şehre


iki kişi gidiyoruz/gittik umuyorum tek döneceğim..yeni bir yol çizdik onao çok istedi ben ondan daha çok istedim..çabaladıkve hayata geçirdik..umarım uzun soluklu olur..HAYAT ona gülümser..sans hep ondan yana olur..içim karmakarışıkama geçecek biliyorum..uzaklar aralar mesafeler saatler hepsi kavramsal..o başaracak ben ağlayacağım mutluluktano beni hiç üzmedi uzmez ergenlik denilen en zor döneminde bile..belki iki çocuk büyütmek kadar zordu ama karsiligi hayata özgüvenli olmasını sağlamakti..bugün sonuçlara bakınca verilen tüm emekler yerini bulmuş gururluyum gururla bakıyorum ona..çok sevdiğim bir şehir NY ilk gittiğimde yaşamımda ki zorluklar tavan yapmıştı..kaçıştı belki birazda birde karar verme arifesindeki günlerdi.. bulundugum 3 ay surecinde bundan sonra ki yaşamımın 6 ayını orada kalan diğer yarısını Antalya da geçirsem keske demiştim..bana o kadar iyi gelmişti kisimdi de Tutkun'a iyi gelsin istiyorumcok mu sey istiyorum?

5 yorum:

Delfina ; dedi ki...

Sabah sabah ağlattın beni Kıymetlim...

En güzel dualarım onunla,ve sabrı için de seninle...

O hep fotoğraftaki gibi mutlu olacak gör bak.Çünkü senin, onun doğum günlerinde dilediğin tek şey vardı "mutlu olması"

sevgiler ny'a...

Burçin'in Denemeleri dedi ki...

Yakışıklı Tutkun için en güzeli ve doğrusu olduğuna eminim.

Arzu'nun da yazdığı gibi senin istediğin dünyanın neresinde olursa olsun sadece mutlu olduğunu bilmekti.

Umarım her şey çok güzel olur.
En içten sevgi ve başarı dileklerimle.

Zamandan Sızan...KIYMET dedi ki...

delfina..
bizi destekleyen satirlarinla yanimizda hissediyoruz seni cok tesekkur ederim cok sevgili delfina..

burcin..
eski yazimdan animsadigin satirlar icin delfiye de sana bana kuvvet veren satirlariniz icin cok tesekkurler.. onca isinin arasinda paylastigin destekledigin guzel sozlerine butuk bir samimiyetle kucak dolusu sevgiler new york dan burcincim..

Red Riding Hood dedi ki...

Herşey çok güzel olacak.Benim kızımda Macaristan'da ve ondan öncesinde de hiç yanımda durmadı üstelik tek çocuk.Sürekli geziyor ve şu an Üniversitede :)Hayırlısı olsun bol şans diliyorum delikanlıya.

Zamandan Sızan dedi ki...

R.R.H..
BİLİYORUM BENİM GİBİ AYRI OLDUĞUNUZU BİR AKŞAM NY DA BLOGUNUZUN TÜMÜNÜ OKUMUŞTUM..UMUYORUM HEP MUTLU OLURLAR DÜNYANIN HER HANGİ BİR YERİNDE BİZE DE ONLARIN MULULUĞUNU SEYRETMEK KALIR..