28 Temmuz 2007

AKDENİZ DE MEKSİKA YEMEĞİ...YENİ BİR YER ANTALYA ''MEXICANA CANTINA BAR'' ATATÜRK PARKI İÇİNDE KEYİFLİ YEŞİLLİKLER İÇİNDE AKDENİZ MANZARALI BİR MEKAN..BEN YEMEKLERİ ACIYLA TATLANDIRMAYI SEVENLERDENİM..DAMAKTA BIRAKTIĞI O ÖZEL TADI DA ÇOK SEVERİM..FAVORİ MUTFAĞIM ÇİN AMA MEKSİKA YEMEKLERİNİ DE ACISINDAN DOLAYI HAYIR DEMEM.. İYİ BİR YEMEK YİYORSANIZ VE DE SEVDİKLERİNİZLE PAYLAŞIYORSANIZ YEMEK ÇOK DAHA KEYİF VERİR..O AKŞAM LATİN MÜZİĞİN EFSANEVİ TOPLULUKLARINDAN GIPSY KINGS'İN EN ÜNLÜ ÜYESİ VE GRUBUN BEYNİ RAFAEL DE ALCALA'NIN CANLI PERFORMANSINI DİNLEDİK.. GECE 1 LİTRELİK KAVUNLU FROZEN LE BAŞLADI VE HARİKA DUMANI ÜSTÜNDE CIZIRTILI SESİYLE MASAMIZA GELEN FAJITALARLA DEVAM ETTİ.. NEFİS VE İŞTAH AÇICI SOSLARIYLA TORTİLA EKMEĞİNİDE UNUTMAMAK GEREK..


NEMLİ BİR AKDENİZ AKŞAMI DAHA GEÇİRMENİN HUZURU VE KEYFİYLE...

4 yorum:

gezicini dedi ki...

güzel tatiller, keyifli günler..
sevgiler
gorki

YAŞAMDAN SIZAN...KIYMET dedi ki...

SENDE GEL YAZILARINADA ARA VERMİŞSİN NASILSA..TEŞEKKÜRLER GÖRKEM..

Deniz dedi ki...

Kıymet :( en yakın arkadaşım Antalya'ya taşındı. Sayfana baktıkça gçzlerim doluyor o aklıma geliyor. Bari sen gel geri de, şu Antalya sefalarını görüp iç çekmeyeyim :) Vallahi ne yalan söyleyeyim, senin olduğun her masa şendir, güzeldir. Fajitas mış, bilmemneymiş bakmam bile... :) öptüm!

YAŞAMDAN SIZAN...KIYMET dedi ki...

COK ZARIFSIN DENIZ..UTANDIRDIN BENI..GELSENE SENDE HEM EN YAKIN ARKADASIN HEMDE BEN COK MEMNUN OLURUZ BURALARDA SENI GORMEKTEN..SENIN OLDUGUN HER YERDE ESTETIK VE INCELIKLERLE DOLAR BUNDAN EMINIM..BENDE COK OPTUM...