22 Temmuz 2011

..ÖPTÜM..

Ankara'ya ender gelen starları dinlemek.. Coşkulu bir seyirciyle..
Tık:http://fizy.com/#s/1521lr Elton John -Sacifice
Kızlar büyüyor yiyor The Rafine Restaurant da lezzetleri paylaşırken.
Kızlar geziyor neresi olduğu farketmeksizin..
Her sevdiği yere beraberde gitmekten hoşlanan ben diyette de olsak nefis tatlara karşı koyamayıp rakının cazibesine kaptırıp balık ve mezelere bu sefer sohbetimizi katık ettik..
BigChefs de hayatı sorgulamak sevdiğin özel insanlarla beraber güne ve kahvaltıya başlamak..
Küçük adamın büyümekte verdiği en en önemli sınava tanık oluyorsun heyecanla..
Başka küçük bir adam bir bakıyorsun büyüyor üniversiteleri bitiriyor şereflerine kadeh kaldırıyoruz.. Masanın üstünde pamuklar içinde yattığı günleri dün gibi anımsayarak..
Küçük kadınlarda büyüyor tarihlerin önemi olmaksızın keyifli yeni bir yaşı ansızın geliveren bir dilim Framboazlı Cheese Cake ve bol içkiyle sindirmeye çalışıyor Nam Nam da..
Derken bir yılın ortaları yeni yaşın ikinci ayı ve yaz ayının da tam ortaları..
Bize kalansa sadece paylaşılan anlar..
Öptüm..

20 Temmuz 2011

..TRAMBOLİN..Bodrum keyifle gecen anlarla hayat arsivimde yerini aldi..
Sevgili Tufan Turanlı dayinin muhtesem Bodrum evinin bahcesinden organik kiraz yemenin dalından limon toplamanin İspanyol esi Berta'nin nefis kahvesinin ve sevimli ki cocugunun misafirperverliginde bahçedeki trombolinde ziplayarak Bodrum'a veda etmek..

13 Temmuz 2011

..BODRUM&BODRUM..

Bir uçağın kanadından
Yalıkavak Marina Tango-Argentina
Nefis bir mekan leziz yemekler ve teknelerin salınışında gün batımını izlemek fondan yayılan melodilerle anları dondurmak istiyor insan..
Bodrum&Bodrum herkes kadar sevmesem de tutkum Antalya olsa da herkesten de aman o sıcağa nasıl dayanılır sözlerini sıkça işitsem de yaşamımın bir kısmını geçirdiğim dostlarımın olduğu her tarafını iyi bildiğim denizini hiç bir yere değişmediğim o şahane şehri yine de özledim bodrum sokaklarında.. Antalya sokakları benim insanların yüzlerine aşina olduğum kendimi güvende hissettiğim yerdir.. Bodrum da ki yüzlerede aşinasınız ama ekran arkasında ki insanlara genellikle.. Ablamın doğum gününü bahane ederek 3 günlük kaçamak davete hayır diyemedim iyi ki de gitmişim..
Tık: http://fizy.com/#s/1lrl63 MFÖ Bodrum&Bodrum

11 Temmuz 2011

..GURUR..Tutkun'un gözlerinde ki gurur yeter.. Uzun süreli bir emeğin sonucu ve hak edişi.. "Dünyanın zirvesine tırmanış" bir seyyah bir yazar ruhuyla anlatımı ve satırları ne hoş.. En az oğlum kadar gurur duyuyorum senle AKB'in eserleriyle..